Ader to sprawdzony partner Uruchom katalog wyrobów Informacje kontaktowe
Przedstawiam Państwu firmę, która już od kilkunastu lat produkuje opakowania i inne wyroby z tworzyw sztucznych. Nasza działalność produkcyjna jest prowadzona w dwóch zakładach, znajdujących się we Włostowicach gdzie mieści się główna siedziba firmy oraz w Brzegu Dolnym.
Asortyment naszej produkcji obejmuje butelki i pojemniki o objętości od 40 ml do 5 l, oraz zamknięcia i dozowniki do tych opakowań.
Potencjał produkcyjny ZPH „ADER” to kilkadziesiąt maszyn do produkcji opakowań metodą rozdmuchu, kilkanaście wtryskarek w tym do produkcji elementów dwukolorowych, automatyczne linie do nanoszenia nadruku na opakowania i produkcji folii, etykietowania i pakowania wyrobów.
Firma zatrudnia wysokokwalifikowany personel techniczny, który dzięki własnej wiedzy i wieloletniej praktyce oraz stałej wymianie doświadczeń ze specjalistami tak znanych firm jak KAUTEX, REXROTH, AIRPOL, APATOR, FESTO, PREMA,  oraz innymi producentami maszyn i sprzętu do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, zapewnia ciągły postęp w zakresie stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych. Pracownicy produkujący opakowania oraz personel obsługi technicznej odbywa cykliczne szkolenia w zaprzyjaźnionych firmach we Włoszech i RFN dzięki czemu wdrażane nowe technologie przekładają się w codziennej praktyce produkcyjnej na osiąganie wysokiej jakości wyrobów.
Współpraca z pracowniami plastycznymi w zakresie z projektów graficznych opakowań oraz z narzędziowniami wykonującymi formy wtryskowe i rozdmuchowe sprawia, iż nasze opakowania wyróżniają się zarówno pod względem ich wyglądu jak też łatwości stosowania w procesie produkcji u naszych klientów.
Wprowadzając do naszej oferty nowe wyroby, ściśle współpracujemy z naszymi klientami aby opakowanie spełniało wymogi technologiczne i wizualne naszych odbiorców.
Największą korzyścią ze ścisłej współpracy z narzędziowniami jest bardzo krótki czas wdrażania nowych wyrobów, który trwa kilka tygodni od momentu zatwierdzenia wzoru wyrobu do wyprodukowania partii seryjnej.
W procesie produkcyjnym stosujemy zawsze granulaty i dodatki najwyższej jakości produkowane m.in. przez BOREALIS, ATOFINA, BASEL, A.SCHULMAN, POLYONE.
Wysoka jakość naszych opakowań znajduje uznanie naszych klientów dzięki czemu ich grono stale się powiększa, w chwili obecnej dostarczamy nasze wyroby do kilkudziesięciu stałych odbiorców którymi są firmy produkujące:
- wyroby spożywcze,
- wyroby chemii gospodarczej,
- wyroby chemii samochodowej,
- wyroby para-farmaceutyczne,
- pokarmy dla zwierząt domowych

Wśród naszych klientów są: FIRMA ROLESKI, OSM ŁOWICZ, BAKOMA, KOSMET-ROKITA, RECKITT-BENCKISER, FORTE SVEDEN, TROPICAL, UNI-TARPIN, AUTOLAND oraz wiele innych, dzięki którym nasze opakowania znajdują się na półkach wszystkich sklepów w Polsce i wszystkich sieci handlowych w Europie.

Codzienną współpracę z nami można najkrócej scharakteryzować poniższym stwierdzeniem:

 

                                        NASZE OPAKOWANIE TWÓJ SUKCES

 

Zapraszamy Państwa do stałej współpracy.